Доставляємо Новою Поштою обрані товари по Україні та світу. Героям слава!

ПРИКРАСИ, ЩО СТВОРЮЮТЬ НАСТРІЙ

Little jewellery, major impact

Буває, перед виходом ви дивитесь в дзеркало і розумієте, що чогось не вистачає. І тут починається розбір аксесуарів: то одні сережки, то інші, або навпаки щось хочеться зняти. Байери KAPSULA підбирають такі прикраси, шоб такої проблеми у вас не виникало, адже  вони стануть влучним доповненням до ваших образів. Особливо літніх безтурботних образів!

Всі прикраси

Улюблені прикраси

Accessories we can’t stop wearing

RimmArt Jewelry був створений з метою відхилитися від сучасних стандартів в ювелірній галузі, запровадивши свій новаторський дизайнерський підхід до їх виготовлення.
Кожен виріб від бренду має свій характер, свою неповторність. Так само як і ви!
Для створення прикрас використовується золото 585 і срібло 925 проби, ручна робота від ескізу до полірування.

Мій життєвий девіз «Less is more» вплинув на зовнішній вигляд ювелірних прикрас іменного бренду Anna Andres Jewelry. Простота і витонченість ліній стали наслідком натхнення, знайденого в об’єктах мистецтва, в сучасній параметричній архітектурі і навіть просто в небі, дивлячись на залишені в ньому сліди пролітаючих літаків. Результатом стали мінімалістичні ювелірні прикраси, створені в колаборації з кращими технологами таким чином, що кожне з них стає невід’ємною частиною вашого тіла і його природним продовженням. Анна Андрес – засновник, дизайнер.

Прикраси SAMOKISH – це дизайнерські прикраси ручної роботи. Особлива увага приділяється кожному виробу, починаючи від кольору і розміру ланцюгів, закінчуючи ретельним підбором напівкоштовних каменів і виготовленням фірмової упаковки.

Закрыть

Войти

Закрыть

Корзина (0)

Корзина пуста Нет товаров в корзине.

Валюта

KAPSULA. Без подобных

Магазин лимитированных авторских вещейВалюта
Язык