Беcплатная доставка по Украине. Worldwide shipping. Забрать заказ можно в шоуруме по адресу ул.Жилянская 54 КАЖДЫЙ ДЕНЬ с 10.00 до 20.00.

БЕЗ ПОДІБНИХ!

Надзвичайні прикраси

Останні новинки ювелірних брендів

ПРИКРАСИ, ЩО СТВОРЮЮТЬ НАСТРІЙ

Наші прикраси так само раді пляжному сезону, як і ми

Буває, перед виходом ви дивитесь в дзеркало і розумієте, що чогось не вистачає. І тут починається розбір аксесуарів: то одні сережки, то інші, або навпаки щось хочеться зняти. Байери KAPSULA підбирають такі прикраси, шоб такої проблеми у вас не виникало, адже  вони стануть влучним доповненням до ваших образів. Особливо літніх безтурботних образів!

Всі прикраси

Улюблені прикраси

Accessories we can’t stop wearing

Український бренд преміальних прикрас з витонченими етнічними мотивами. Всі прикраси виготовлені з латуні з покриттям золота 24 карат.

Мій життєвий девіз «Less is more» вплинув на зовнішній вигляд ювелірних прикрас іменного бренду Anna Andres Jewelry. Простота і витонченість ліній стали наслідком натхнення, знайденого в об’єктах мистецтва, в сучасній параметричній архітектурі і навіть просто в небі, дивлячись на залишені в ньому сліди пролітаючих літаків. Результатом стали мінімалістичні ювелірні прикраси, створені в колаборації з кращими технологами таким чином, що кожне з них стає невід’ємною частиною вашого тіла і його природним продовженням. Анна Андрес – засновник, дизайнер.

Прикраси SAMOKISH – це дизайнерські прикраси ручної роботи. Особлива увага приділяється кожному виробу, починаючи від кольору і розміру ланцюгів, закінчуючи ретельним підбором напівкоштовних каменів і виготовленням фірмової упаковки.

Закрыть

Войти

Закрыть

Корзина (0)

Корзина пуста Нет товаров в корзине.

Валюта

KAPSULA. Без подобных

Магазин лимитированных авторских вещейВалюта
Язык